Фестиваль 2009 року

1 травня 2009 – місто Хуст (центральна площа м. Хуст)

2, 3 травня 2009 – с. Нижнє Селище (центральна площа)

Подорож в країну посмішок на крилах Птаху

В перші три дні травня ПТАХ знову літав над Нижнім Селищем та Хустом, де відбувся черговий ІІІ Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва, організований ГО «Закарпатьска асоціація місцевого розвитку» та за сприяння Хустської молодіжної громадської організації «Християнська спілка молоді УМСА»,  ДІМ «Равлик», відділу освіти Хустської РДА, Хустської міської ради та «Khustclan».

Здійснивши два польоти Птах набрав нових сил і піднявся над Хустським районом з мільйоном подарунків та посмішок. Цього разу він збирав всіх у світ дитячих талантів та познайомив з традиціями вуличного театру.

Хуст ще такого не бачив: мандрівні актори на величезних ходулях, жонглери, клоуни і музики, які дарували посмішки всім перехожим, і насамперед - дітям. Усі бажаючі мали змогу познайомитись з дитячою та молодіжною творчістю, пограти в різноманітні ігри, прийняти участь в майстернях, послухати креативну музику та завмерти від магічного вогняного шоу.

Впродовж триденного фестивалю глядачам запропонували насолодитися виступами дитячих та молодіжних театральних колективів з різних куточків України, оволодіти майстерністю боді-арту, орігамі разом з Клубом аніматорів забави KLAWIS(м. Рівне), пограти в різноманітні ігри, створити гігантські споруди та іграшки разом з дитячим ігровим майданчиком «Равлик» (м. Київ), затамувати подих від акторів та жонглерів на великих ходулях (Австрія), відпочити під електронну музику від DjOnejayта скрипаля Андрія Сачеви  (м. Рівне), ді-джеїв з м. Хуст та народні мелодії від гурту «Гудаки» (с. Нижнє Селище).

Сюрприз: вперше мешканці Хустського району побачили вогняне шоу від майстрів з Німеччини та Чернівців.

Геть електрику та сучасні технології! Тепер нам дарують світло дитячі посмішки та очі.