Фестиваль 2008 року

Ще одна нагода відвідати Нижнє Селище…

цього травня там літав птах дитячих фантазій

Нижнє Селище вкотре не дає жителям нашого району нудьгувати. Цього разу вся увага приділилася найменшим мешканцям – діткам, для яких 3 дні з 16 по 18 травня тривало дитяче свято з каруселями, іграми, забавами, і театральним шоу. Це все відбулося  в рамках ІІ-го міжнародного дитячого фестивалю театрального мистецтва «Птах», організованим ГО «Закарпатська асоціація місцевого розвитку» спільно з Хустським районним відділом освіти.

Подія продовжила традиції попереднього року і залучила дитячі театральні колективи з різних куточків України. Цього року в неконкурсному фестивалі свої напрацювання презентували як місцеві дитячі колективи Чіга-Біга» з Нижнього Селища та театральна група з с. Нижній Бистрий, так і гості свята  - театр-студії «Чудеса» (Херсон), «Маленький принц» (Рівне), «Синій птах» (Івано-Франківськ), дитячий ігровий майданчик «Равлик» (Київ) і тенсінг-група YMCAз Луцька.

В програмі фестивалю окрім виступів дитячих театральних колективів проведено професійні майстер-класи (в тому числі, театральним експертом з туманного Альбіону), семінар для викладачів, які хочуть внести елементи неформатності у процес своєї викладацької роботи, показ фільму про висвітлення актуальних проблем серед дітей шкільного віку через театралізоване дійство «Равлик проти драконів», дитяче свято з іграми, орігамі, художньою ліпкою, виготовленням театральних масок та каруселями, організоване клубом аніматорів забави КЛЯВІС з міста Рівне та любителями творчості.

Організатори свята запросили усіх бажаючих – і малечу, і їхніх батьків поринути в травневу казку.

Жодна дитина не залишилася без забави, усі потрапили у вир фантазій. Кожен зміг відчути у собі сили полетіти туди, де давно хотів побувати. Це свято не лише для дітей, це свято для тих, хто не забуває про своє дитинство і той час, коли абсолютно все можливо.